LACOSTE VE BRUNO MARS’DAN YENİ KOLEKSİYON “RICKY REGAL”

Yıllardır keyif veren şarkılarıyla hayatımızda yer edinen Bruno Mars; yalnızca kulaklarımıza değil, gözlerimize de hitap etmeye geliyor! Lacoste’dan gelen güçlü iş birliği ile, Bruno’nun alter egosu “Ricky Regal” ismini alan yeni koleksiyon 8 Mart’ta raflarda yerini alacak.

Lacoste’un ikonik spor ve lüks tarzı ile Bruno Mars’ın kimliğinin özgürce birleştiği koleksiyon hakkında ünlü sanatçı; “Geçmişte birçok tasarım iş birliği teklifi alsam da hepsi yönergeleriyle birlikte geldi. Lacoste, ‘Bruno, ne istersen yapabilirsin.’ diyen ilk ve tek markaydı. Böyle köklü bir markadan gelen sınırsız yaratma özgürlüğü benim için bir onurdur.” açıklamasında bulundu. Bu açıklama, sanatçının koleksiyon için verdiği değeri anlatır nitelikte!

Özgürlük, doğallık ve yaratıcılık. Bruno Mars x Lacoste iş birliğinde bu üç değerin üzerine bir koleksiyon inşa etti. Koleksiyonun hikayesi, Lacoste Kreatif Direktörü Louise Trotter ve Bruno Mars’ın Los Angeles’ta tanışmasıyla başladı. Hayal gücünü serbest bırakan Amerikalı sanatçı; gösterişi, ritim tutkusunu ve Crocodile’e olan sevgisini temsil eden Ricky Regal’a hayat vermek için tüm sınırlarını zorladı.

“Sahnede olduğumda adım Bruno Mars, cömert lüks giysiler yaparken ise adım Ricky Regal.” -Bruno Mars

Akıcı desenli gömlekler ve eşofmanların etrafında toplanan seride; şortlar, polo tişörtler, tişörtler, pantolonlar, terlikler ve çorapların yanı sıra ikonik bir çift pilot güneş gözlüğü bulunuyor. Bruno Mars hayranları, sanatçının bu koleksiyona güneş gözlüğü eklemesinin sebebini bilirler diye düşünüyoruz. 

“Bruno ile iş birliği yapmak ve eşsiz dünyasına girmek büyük bir macera oldu, Bruno çok net bir vizyona sahip ve her ayrıntıya takıntılı. Konseptten çekime, tam olarak dahil olmadığı tek bir husus yoktu.”  – Louise Trotter, Lacoste Kreatif Direktör

Bruno’nun konseptinden çekimine; sürecin her alanına dahil olması, bu koleksiyonun onun için ne kadar değerli olduğunu gösteriyor. Müzik kariyerindeki üretkenliğini bildiğimiz ve eşsiz eserlere imza atan Mars, yaratıcılığını ortaya koyduğu bu koleksiyonla ruhunu ve tarzını aynı anda Lacoste çatısında birleştirmeyi başarıyor. 

Özgürce hareket edilen her proje, beraberinde güzellikler getirir. Bu birlikteliğin de aynı güzellikle devam ettiğini görür gibiyiz. Müzik kariyerindeki basarisini moda sektöründe de devam ettiren Bruno Mars’in Lacoste ile gelecek koleksiyonlarını merakla bekliyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir