LACOSTE İSTİNYEPARK’TA Kİ POP-UP MAĞAZASI İLE EĞLENCELİ DÜNYASININ KAPILARINI AÇTI

Tenis mirasıyla modernizmi buluşturan ve farklı yaşam tarzına sahip insanlara stil ilhamı olan Lacoste, timsah severleri şaşırtmaya devam ediyor. 01 – 17 Kasım tarihleri arasında İstanbul İstinyepark’taki Pop-Up Mağazası ile alışılmışın dışında bir timsah sizleri bekliyor.

Dinamik renkler, dev timsah, yamalar, işlemeli harfler… burada her şey özelleştirilebilir! Büyük – küçük tüm Lacoste sevenleri düşünerek tasarlanan Pop-Up’ta sınırsız eğlence ve dinamizm var.

Mağaza, hem sneaker hem de poloları kişiselleştirme deneyimi ile timsah severlere kendi tarzını ortaya koyma şansı sunuyor. İstinyepark Lacoste Mağazası’ndan alacağınız tüm pololarınızı özel tasarlanan Lacoste patch’leri ile,  sneakerlarınızı ise hayalinizdeki tasarımları özel tasarım sanatçıları ile kişiselleştirebilirsiniz.

Çocuklara özel hazırlanan dijital boyama uygulaması ile Lacoste simgelerini boyayabilir, hayalinizdeki timsahı istediğiniz renkte yaratabilirsiniz. Photobooth alanında ise zamanı durdurmak, çektiğiniz fotoğraflar ile eğlencenin tadını çıkarmak da mümkün.

Tüm bu özel aktivasyonların yanı sıra özel bir şov da timsah severleri bekliyor. 05 ve 06 Kasım tarihlerinde grafiti sanatçısı Leo Lunatic ile interaktif grafiti duvarı boyama etkinliği timsah severler ile gerçekleşecek.

İkonik timsah, sevenlerini birbirinden özel etkinlikler, renkli deneyimler ve sezonun öne çıkan parçalarını keşfetmek için İstanbul İstinyepark’a davet ediyor! Lacoste’un yeni ritmini keşfetmeyi ve Pop-Up’ta sizi bekleyen hediyenizi istemeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir