KORE VERSİYONU ‘’LA CASA DE PAPEL” DEN İLK FRAGMAN

Netflix, La Casa De Papel’in yaklaşmakta olan Kore versiyonu ‘’Money Heist: Korea – Joint Economic Area’’ başlıklı diziden yeni bir fragman yayınladı.

Yayınlanan fragmanda önce Yoo Ji-tae’nin canlandırdığı Profesör karakteri, Kore Yarımadası’ndaki soygunu planlarken görülüyor. Aynı zamanda çeşitli geleneksel Kore maskeleriyle birlikte Salvador Dali maskesi de gösterilerek, orijinal yapıma olan saygı gösteriliyor, ancak izleyiciler Profesörün hangi maskeyi seçtiğini göremiyor. Orijinal diziden de hepimizin bildiği karakterlerden oyuncu kadrosunda, Ulusal Polis Teşkilatından ‘’Seon Woo-jin(Kim Yun-jin),  ‘’Jeon Jong-seo(Tokyo)’’, Berlin olarak Squid Game’den tanıdığımız ‘’Park Hae-soo’’, ‘’Lee Won-jong(Moscow)’’, ‘’Kim Ji-hoon(Denver)’’, ‘’Jang Yoon-ju (Nairobi)’’, ‘’Lee Hyun-woo(Rio)’’, ‘’Kim Ji-hun (Helsinki)’’ ve ‘’Lee Kyu-ho (Oslo)’’ yu görüyoruz.

Orijinal dizinin ilk sezonunda 15 bölüm varken, Kore versiyonunda 12 bölüm yayınlanması bekleniyor bu da kültürel farklılık olarak dizinin birebir aynısı olmayacağını düşündürüyor. Yayın tarihi henüz belli olmayan ‘’Money Heist: Korea – Joint Economic Area’’ nın bu yıl Netflix’te prömiyer yapması planlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir