KIRMIZI HALIDAN KISA NOTLAR : GRAMMYS 2021

Yılın en büyük müzik etkinliği olan 63. Grammy Ödülleri bildiğiniz üzere açıklandı. Harry Styles, Taylor Swift, BTS, Billie Eilish, Dua Lipa ve daha fazla sanatçı sahneye çıkarken, diğer müzisyenler de dijital olarak yer aldı. Cesur, sıra dışı moda geçmişine sahip, merakla beklenen Grammy’nin kırmızı halısı, canlı ve sanal kameraların karışımıyla, 2021’in unutulmaz stil anlarında yerini şimdiden aldı.

Sneakerlara kırmızı halıda geçici olarak veda etsek de, stilleriyle bizi etkileyen isimleri sizler için derledik.

HARRY STYLES / GUCCI

İlk görüşte 90ların popüler filmi Clueless’ı hatırlatması mı yoksa Harry’nin enerjisi mi gülümsetiyor karar veremiyorum. Cinsiyetçi algıları bir kenara bırakması, tarzına aşık olmamın başlıca sebebi!

TAYLOR SWIFT / OSCAR DE LA RENTA

Taylor Swift’in Oscar De La Renta’nın çiçek işlemeli elbisesi, geçtiğimiz aylarda birçok kez tanıklık ettiğim bir modeldi. Belki de ilk görüşte etkileme şansını kaybettiği için, benim için çok da muazzam bir tercih olmadı. Yine de Christian Louboutin ayakkabılarıyla stilinden bahsedilmeyi fazlasıyla hak ediyor.

NOAH CYRUS- SCHIAPARELLI

Bir elbise; dev bir krem şanti yapımı çiçek gibi görünüp aynı zamanda göz alıcı olabiliyorsa, elbisenin Schiaparelli olması hiç de şaşırtıcı değil. Noah Cyrus’un cilt ve saç rengiyle sempatimizi kazanan bu tercih, fazla beğeni kazanmasa da akılda kalıcı.

MEGAN THEE STALLION / DOLCE & GABBANA

Dolce & Gabbana imzalı bu elbise, şu andan itibaren Chopard takılardan ayrılmamalı gibi duruyor. Elbise, hakkında fazla yorum yapılmasını istemiyor gibi duruyor. Ne harika ne de sıradan. Ama biz yine de Megan Thee Stallion başarısı için beğenilerimizi iletmek istiyoruz.

DUA LIPA / VERSACE

Versace tasarımlarının, kırmızı halı için ne kadar doğru bir tercih olduğunun farkında mısınız? 2020’nin son aylarından itibaren Dua Lipa’nın her giydiğini beğenmemek elde değil. Bence gecenin en iyi giyinenlerinden biri! Makyajı ve Atelier Versace elbisesiyle poz verirken bile en az sahnedeki performansı kadar göz alıcı.

BEYONCE / SCHIAPARELLI

Beyoncé, bu yıl 63’üncüsü dağıtılan Grammy Ödüllerini 28. kez kazanarak, bu ödüle en çok layık görülen kadın sanatçı oldu! Tarihte yerini özel tasarım Schiaparelli elbiseyle alması ise güzel bir tesadüf. Küpeleri hakkında yorum istesem de yapamam zira elbisenin dokusu ve formuyla uyumu yakalayan vücut hatları birçoğumuzu nefessiz bıraktı.

Photo Credit: Getty Images

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir