KASIM AYINDA ÇIKMASI BEKLENEN SNEAKER MODELLERİ

Nike Dunk Low “Miami Hurricanes” (1 Kasım)

Nike’ın ve Sneaker severlerin favori siluetlerinden olan Nike Dunk Low, bu ay da yeni bir Colorway ile karşımıza çıkıyor. Renklerini Miami Hurricanes takımından alan ayakkabı, yeşil ve turuncu renkleri ile sevenleriyle buluşuyor.

Nike Dunk Low “Arizona State” (1 Kasım)

Dunk siluetinin ilk karşımıza çıkışından bu yana 40 yılı aşkın bir süre geçmiş olmasına rağmen, Nike ilk zamanlarındaki gibi üniversitelerinden ilham almaya devam ediyor ve Arizona State Üniversitesi’nin renkleriyle geliyor. 

Nike Dunk Low “Syracuse” (1 Kasım)

Dunk Colorway’leri arasında en bilinen ve en sevilenlerden biri olan ve aynı zamanda “Be True To Your School” koleksiyonun da bir parçası olan Syracuse, 2020 yılından sonra ilk defa bekleyenleri ile buluşuyor.

Nike Dunk Low “Kentucky” (1 Kasım)

Nike, tıpkı Syracuse gibi bir diğer ikonik dunk Colorway’ini daha çıkarmaya hazırlanıyor. 

New Balance 550 “White Gum” (1 Kasım)

New Balance’ın son yıllardaki göz bebeği siluetlerinden biri olan 550, farklı farklı Colorway’ler ile gelmeye devam ediyor. Beyazın farklı tonlarının kullanıldığı modelin tabanı ise gum renginden oluşuyor. 

Air Jordan 1 Mid WMNS “Noble Green” (1 Kasım)

Jordan Brand, yeni Colorway’ler ile bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Yeşil, lacivert ve beyaz renklerinden oluşan Noble Green modelinin kadınlara özel olarak çıkması bekleniyor.

Air Force 1 Low “NOLA” (2 Kasım)

New Orleans’ın anısına tasarlanan Air Force 1 Low, beyaz yapısının üzerinde yer alan gümüş ve altın rengi detaylarla süsleniyor. Topuk kısmında yer alan NOLA yazısındaki L harfi eyaletin siluetinden oluşurken, hemen yanında yer alan 504 ise alan kodunu temsil ediyor. 

Nike Dunk High LXX “Cinnabar” (3 Kasım)

Her ne kadar karşımıza sık sık Low modellerle çıksa da, Nike ekibi, Dunk High modellerini de bizlerle buluşturmayı ihmal etmiyor. 

Supreme x Nike Air Max 98 TL (3 Kasım)

Yıllardır devam eden Supreme-Nike işbirliği, bu sene yeni bir siluetle karşımıza çıkıyor. daha önce sık sık Air Force ve Dunk siluetlerinde gördüğümüz ikili bu sefer ellerini Air Max için sıvamış gözüküyor ve kahverengi, pembe, siyah ve beyaz olmak üzere 4 farklı Colorway’i bizlerle buluşturuyor. 

Stussy x Converse Chuck Taylor All-Star 70 Hi “8-Ball” (3 Kasım)

Geçtiğimiz aylarda da gördüğümüz ikili, ortak bir Chuck Taylor Hi modeli için tekrar bir araya gelerek 8-Ball temalı yeni bir Colorway’i bizlerle buluşturuyor.

Trophy Room x Air Jordan 7 “New Sheriff in Town” (4 Kasım)

Air Jordan 7 siluetinin 30. yılını kutlayan Jordan Brand, majestelerinin oğlu olan Marcus Jordan’ın markası olan Trophy Room ile işbirliği yapmayı da ihmal etmedi.

Michael Jordan’ın Dream Team döneminden ilham alınan ayakkabının iç kısmında yer alan “June 22, 1992” tarihi, Dream Team’in ilk antrenman tarihini gösteriyor. Arka kısmında normalde 23 yazan Air Jordan 7, bu sefer altın renkli Trophy Room logoları ve hemen üstündeki çekme kısmı ismi Olimpiyat renklerinden oluşuyor. 

Why So Sad? x Nike SB Dunk Low (4 Kasım)

İskoç kaykaycı John Rattray’ın 2017 yılında kurduğu Why So Sad?Akıl sağlığı ve intihara meyillilik konularında bilinçlendirmeyi hedefledi ve bunu da kaykay ve bisikletle insanlara aşılamak istedi. Yıllar içinde Nike SB’nin dikkatini çeken Why So Sad? ortak çıkacak olan Nike SB modeliyle karşımıza çıkıyor. 

Nike Dunk Low GS “Hyper Royal” (8 Kasım)

Çocuklara özel Colorway’ler çıkarmaya devam eden Nike, gri, mavi ve beyaz tonlarından oluşan yeni Colorway’ini de çocukların beğenisine sunuyor.

Nike Dunk Low GS “Foam Finger” (8 Kasım)

Nike, bu Colorway’inde, tribünlerde sık sık gördüğümüz 1 işareti yapan büyük ellerle kaplı geliyor. renkli renkli ellerden oluşan ayakkabıya, yeşil ve mavi renkler de eşlik ediyor. 

Air Jordan 1 Low OG “Voodoo” (8 Kasım)

NBA’in en yeni yıldızlarından olan ve Jordan Brand ile anlaşan Zion, performans ayakkabılarının yanına bir de Air Jordan 1 Colorway’i ekliyor. dil kısmındaki ters “Nike Air” yazısı ve topu kısmındaki ters Jordan Wings logosu gibi detaylarla dolu bu ayakkabıda aynı zamanda farklı materyallerde kullanılarak alıştığımız modellerden farklı bir hale getirilmiş.

LeBron James x Nike Dunk Low “Fruity Pebbles” (8 Kasım)

LeBron James’in favori Cereal’i olan Fruity Pebbles, LeBron 19 Low ve LeBron 4’den sonra bu sefer de Dunk Low siluetiyle geliyor. Ayakkabının arka kısmında yer alan LeBron James logosu ise imza niteliği taşıyor.

Nike Dunk High SB “Sweet Beet” (8 Kasım)

Her ne kadar sık sık Nike Dunk High modeli görsek de, SB Dunk High karşımıza o kadar da sık çıkmıyor. Pembe ve beyaz renklerinden oluşan bu Colorway, High model bekleyen SB Dunk severlerin beğenisine sunuluyor.

Nike Air Force 1 Low “H-Town” (10 Kasım)

Ayın ilk günlerinde NOLA için çıkan Air Force 1 modelinden sonra bu kez de Houston’ı onurlandıran Nike, farklı materyallerden hazırladığı bu Colorway ile Air Force 1 severlerin beğenisine sunuluyor.

Air Jordan 11 WMNS “Midnight Navy” (11 Kasım)

Jordan Brand’in sevilen bir diğer silueti olan Air Jordan 11, kadınlara özel olarak çıkaracağı Lacivert Colorway ile karşımıza çıkıyor.

One Piece x Vans (11 Kasım)

Sevilen Japon manga serisi One Piece, Vans ile birlikte 3 farklı siluetten oluşan bir koleksiyon çıkarmaya hazırlanıyor.

CLOT x Converse Chuck 70 Hi “Panda” (11 Kasım)

Dolu dolu bir yıl geçiren CLOT, Converse’in ikonikleşen siluetlerinden biri olan Chuck 70 modelinin yeni tasarımını karşımıza çıkarıyor.

Air Jordan 6 “Chrome” (12 Kasım)

Pek sık görmediğimiz siluetlerden olan Air Jordan 6 silueti, siyah rengiyle bekleyenlerinin karşısına çıkıyor.

Philllllthy x adidas NMD S1 (15 Kasım)

adidas, vintage esintileriyle ünlenen Custom Sneaker sanatçısı Philllllthy ile yaptığı işbirliği birlikte NMD S1 modelini tekrardan bizlerin karşısına çıkarıyor. 

Stussy x Converse One Star Ox “8-Ball” (15 Kasım)

Son dönemde sık sık ortak yapılan ürünleri bizlerle buluşturan Stussy ve Converse ikilisi, bir yeni siluetle daha satışa çıkıyor.

A Ma Maniére x Air Jordan 12 WMNS (17 Kasım)

Son yıllarda sık sık birlikte gördüğümüz A Ma Maniére ve Jordan Brand ikilisi, bu sefer de pek sık rastlamadığımız Air Jordan 12 siluetiyle sevenlerinin karşılıyor.

A Ma Maniére x Air Jordan 4 (24 Kasım)

Air Jordan 1, 2 ve 3 silüetlerinden sonra bu sefer de Air Jordan 4 silüetini kendi tasarımlarıyla buluşturuyor.

Air Jordan 1 High OG Retro “Gorge Green”  (26 Kasım)

Jordan Brand’in belki de en sevilen silüeti diyebileceğimiz Air Jordan 1 High, yeşil ve beyaz renklerle sevenleriyle buluşuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir