JUSTIN BIEBER VESPA İÇİN HAZIRLIYOR

Uzun zamandır beklenen bir tanıtımdan sonra Justin Bieber ve Vespa, tasarlanan ortak projelerini açıkladılar. Vespa, yıllar içinde Dior ve Armani gibi markalarla benzersiz iş birlikleri yapmıştı. Şimdi ise çağdaş pop kültürü ve geleneksel İtalyan işçiliğini iç içe geçiren birleştirilmiş bir proje için küresel pop hissi ile ortaklık kuruyor. Yeni özel Vespa modeli; ikonik silüete zamansız bir estetik getirmek için şarkıcı tarafından kişisel olarak düşünüldü ve tasarlandı.

Justin Bieber yaptığı açıklamada; “İlk kez bir Vespa’ya bindiğimde Avrupa’da bir yerdeydi, muhtemelen Londra ya da Paris. Sadece bir Vespa gördüğümü ve ‘Onlardan birine binmek istiyorum’ dediğimi hatırlıyorum. Çok güzel zaman geçirdim, saçlarımda uçuşan rüzgar, özgürlüktü, eğlenceliydi.” Monokrom tasarımına “kendi benzersiz dönüşünü” koymak istediğini de sözlerine ekledi. 

“Justin Bieber x Vespa”, klasik 50, 125 ve 150 cc modellerinde gelecek ve Scooter’a taze ve genç bir bakış açısı getirecek. Scooter, aracın gövdesinde beyaz üzerine bir tonla vurgulanan alevlerle çevrili bir marka logosuna sahip. Aynı zamanda, Scooter tarzında bir çanta, bir çift eldiven ve tamamen beyaz bir kask da dahil olmak üzere özel bir aksesuar yelpazesi de mevcut. “Justin Bieber x Vespa” için ön siparişler 20 Nisan 2022’de açılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir