İKİNCİ ‘’BAPE X VANS’’ KOLEKSİYONU BU AY ÇIKIYOR

‘’Bape’’ ve ‘’Vans’’, ilk iş birlikleri için geçtiğimiz sonbaharda bir araya gelmişti. üzerinden fazla vakit geçmeden ikinci koleksiyonun haberi geldi.

Kasım ayında ‘’Sk8-Hi’’ ve ‘’Authentic”in ortak yorumları yayınladıktan sonra ikili, her iki markanın da çekirdek DNA’sından çok uzaklaşmayan bir başka projeye imza attı. Sk8-Hi bir kez daha öne çıkacak ve koleksiyonda bir Bape x Vans Old Skool tanıtılacak. ‘’Bape Japan’’ tarafından Instagram’da paylaşılan bir teaser’a dayanarak, ortak çalışmanın ikinci bölümünün en az iki farklı ayakkabı içereceğini görebiliyoruz. Bunlar, çok renkli bir ‘’Sk8-Hi’’ ve daha geleneksel yeşil kamuflajlı ‘’Old Skool’’. ‘’Sk8-Hi’’, her bir yan panelde farklı ‘’Bape’’ kamuflaj renkleri ile bir araya geliyor, bu da sol ayakkabının yan tarafında Vans’ın imzası olan dama tahtası baskısı ile dengeleniyor.

Vans, ‘’Bape x Vans’’ koleksiyonunun 26 Şubat’ta piyasaya çıkacağını duyurdu. Old Skool ve Sk8-Hi spor ayakkabılarıyla vurgulanan iş birliği, aynı markaya ait iki tişört de içeriyor. Koleksiyonun Türkiye’de satışı olmayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir