”HARRY POTTER 20.YILA ÖZEL:RETURN TO HOGWARTS’’ PROGRAMI GELİYOR

Harry Potter yıldızları 20. yıla özel, Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson, ‘’Harry Potter: ​​Return to Hogwarts’’ için HBO Max’te yeniden bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Basın açıklamasına göre, özel bölüm “Filmlerin yapımının ardındaki sihri ve Warner Bros. Studios Londra’da yirmi yıl önce yaratılan güzel aileyi onurlandıracak. Ayrıca Harry Potter film serisinin eşsiz mirasını ve onun dünya çapındaki ailelerin ve hayranların kalpleri, zihinleri ve hayalleri üzerindeki silinmez etkisini de kutlayacak.” Özel bölüm 1 Ocak’ta HBO Max’te yayınlanacak.

Özel bölümde, yepyeni röportajlar ve oyuncu sohbetleri yer alacak ve hayranlarını tüm zamanların en sevilen film serilerinden birinde büyülü bir yolculuğa davet edecek. 8 filmden çok sayıda oyuncu geri dönecek. Bu kişiler arasında, Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis, Evanna Lynch ve Ian Hart ve daha bir çok kişi özel bölüm için konuk olacak.

Warner Bros. Global Çocuklar, Genç Yetişkinler ve Klasikler Başkanı Tom Ascheim basın açıklamasında şunları söyledi: “Harry Potter ve Felsefe Taşı filminin çıkışından bu yana inanılmaz bir yolculuk oldu ve bu olağanüstü birbirine bağlı evrene nasıl evrimleştiğine tanık olmak en iyi tabirle büyülüydü” dedi ve şöyle devam etti: “Bu retrospektif, bu olağanüstü film serisine kalbini ve ruhunu döken yetenekli oyuncu kadrosu ve ekipten, 20 yıl sonra Büyücü Dünyası ruhunu canlı tutmaya devam eden tutkulu hayranlara, bu kültürel fenomenden hayatlarına dokunan herkese bir saygı duruşu niteliğindedir.  ”

İşte merakla beklenen 20.yıl Özel Programın Fragmanı;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir