FLORMAR HERO VOLUME & CURL MASCARA “YENİ SÜPER GÜCÜN”

Sadece kahramanların mı süper gücü olur? Flormar Hero Mascara’n varsa senin de süper gücün olur! Flormar Hero Volume & Curl Mascara, farklı boyutlardaki partikül yapısı ve Flormar’a özel geliştirilen süpersoft fiber fırçasıyla; kısa, uzun, seyrek, gür, tüm kirpiklere dipten uca süper hacim, süper kıvrım sağlıyor.

Flormar’ın yeni kahramanı ve makyaj severlerin YENİ SÜPER GÜCÜ, Flormar Hero Volume & Curl Mascara, kirpikleri kavrayan, kökten uca saran süpersoft fiber fırçası sayesinde; kısa, uzun, seyrek, gür tüm kirpiklerde süper hacim ve kıvrım etkisi yaratıyor.

Her bir kirpiğe ulaşan, homojen dağılım sağlayan ve Flormar’a özel geliştirilen kum saati formundaki süpersoft fiber fırçası ve farklı boyutlardaki partikül yapısı ve ağırlık hissi oluşturmayan formülü ile Flormar Hero Volume & Curl Mascara, kirpiklerinize uzun ömürlü bir dolgunluk, hacim ve kıvrıklık kazandırarak aradığınız etkiyi yaratıyor.

Paraben, silikon ve parfüm içermeyen Flormar Hero Volume & Curl Mascara, içeriğinde bulunan E vitamini ile kirpikleri güçlendirmeye yardımcı olurken aynı zamanda uygulama kolaylığı da sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir