EYLÜL AYINDA ÇIKMASI BEKLENEN SNEAKER MODELLERİ

Stussy x Converse Chuck 70 High (1 Eylül)

Yılların eskitemediği ve hala günümüzde sık sık gördüğümüz siluetlerden biri olan Converse’in Chuck 70 modeline bu sefer Stussy dokunuyor ve karşımıza bilek kısmında minimal eklentilerle, siyah ve pembe olmak üzere 2 yeni Converse Chuck 70 High modeli çıkıyor.

New Balance Numeric x Tiago Lemos 808 (1 Eylül)

2019 yılından bu yana New Balance ile çalışan ve daha önce de bir iş birliği ayakkabısı çıkaran kaykaycı Tiago Lemos, New Balance Numeric siluetini sevenlerinin beğenisine sunuyor.

Air Jordan 1 Low FlyEase “Taxi” (1 Eylül)

Nike’ın engelleri ortadan kaldırmayı hedeflediği ve herkes için rahat bir deneyim sunan FlyEase modellerine bir yenisi daha ekleniyor. Bu sene içerisinde daha önce de gördüğümüz Air Jordan 1 Low FlyEase modellerine bir yenisi daha ekleniyor.

WMNS Nike Dunk Low “White and Sail” (1 Eylül)

Yazın sonlarına doğru yaklaşıyorken, Nike, sevilen siluetlerinden Dunk Low’u karşımıza açık renklerle tekrar sunuyor.

Air Jordan 12 WMNS “Hyper Royal” (2 Eylül)

Jordan Brand’in çok sık karşılaşmadığımız siluetlerinden biri olan Air Jordan 12, sevilen renklerden olan mavi-siyah ikisi ile karşımıza çıkıyor.

Nike Dunk Low “Pink Oxford” (2 Eylül)

Son zamanlarda her ay sık sık gördüğümüz ve birden çok Colorway ile karşımıza çıkan Dunk Low silueti, krem ve eflatun renkleriyle bir kez daha karşımıza çıkıyor.

Pharrell x adidas Hu NMD S1 RYAT “Tan” (2 Eylül)

Akıllara kazınan bir birliktelik olan Pharrell x adidas, karşımıza yeni bir colorway ile daha çıkıyor. Farklı siluetleriyle her zaman gözleri üzerine çeken ikili, geçtiğimiz haftalarda Pusha T’nin ayaklarında gördüğümüz Colorway’i bizlere sunuyor.

Jordan System.23 (5 Eylül)

Jordan Brand’in en yeni siluetlerinden olan ve ayakkabı olmakla birlikte aynı zamanda terliği de anımsatan Jordan System.23, Elephant Print’e sahip iç kısmını, krem rengiyle karşımıza çıkıyor.

Nike Air Force 1 Mid “Izakaya” (7 Eylül)

Nike, Air Force 1’ın 40. yılını kutlamak adına yaratıcı modeller serisine devam ediyor. Bu sefer Japon Izakaya kültüründen esinlenen Nike ekibi, karşımıza yeni bir Air Force 1 Mid Colorway’i çıkarıyor.

Nike Dunk High Vintage “Certified Fresh” (9 Eylül)

Bu ay da Dunk High severleri unutmayan Nike, beyaz ve kahve rengi renklerinden oluşan bu Vintage görünümlü Colorway’i ile bekleyenlerinin karşısına çıkıyor.

Nike Dunk Low “Medium Olive” (9 Eylül)

Geçtiğimiz aylarda Dunk High “Cargo Khaki” ile gördüğümüz Colorway, bu sefer Dunk Low modelinde renklerine kavuşuyor.

Air Jordan 3 OG “Fire Red” 2022 (10 Eylül)

OG modelleri sevenleri heyecanlandıran ve aylar önce duyulmasına rağmen tarihi duyurulmayan “Fire Red” Colorway’i sonunda satışa çıkıyor. Ayakkabının arka kısmında uzun bir aradan sonra Jumpman yerine tekrar Nike Air damgası görecek olmak da Jordan hayranlarını ayrı olarak sabırsızlandırıyor.

Nike Air Max 1 “Crepe Hemp” (16 Eylül)

İlk olarak 2004’te karşımıza çıkan ve klasikleşen Colorway, Air Max 1’in 35. Yılında, 18 sene aradan sonra tekrardan bekleyenlerine kavuşuyor.

Air Jordan 1 High OG “Heirloom” (17 Eylül)

Kuşkusuz Jordan Brand’in en sevilen siluetlerinden biri olan Air Jordan 1 High, siyah denim ve sarı renklerine bürünerek Jordan 1 severlerin karşısına çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir