DOJA CAT SON SINGLE’INI TANITIYOR: “MASC”

Doja Cat, kariyerinde yeni bir döneme adım atmaya hazırlanıyor ve dördüncü stüdyo albümü “Scarlet”ın çıkışına hazırlanıyor. Sanatçı, yakın zamanda Instagram’da “Masc” adlı yeni bir single’ın çok yakında yayımlanacağını duyurdu, bu heyecan verici yeni bir dönemin başlangıcını işaret ediyor.

Sonbaharda çıkış yapması planlanan “Scarlet” için heyecan dorukta. Hayranlar, bu son single’ın yakında gelmesiyle nelerin geleceğine dair bir tat alabilirler. Doja Cat, Instagram’da kısa bir örnek paylaşarak parçanın müziğinin hangi yönde ilerleyeceği ile ilgili ufak bir ipucu veriyor.

Daha önceki duyurularda, geliştirilmekte olan albümün deluxe sürümü olan “Scarlet 2: Claude Frollo”nun çıkışı işaret edilmişti. Beklenen parçalar arasında “Masc”ın yanı sıra “Acknowledge Me,” “Head High,” “Gang,” “Rider,” “Urrrge,” ve “Hungry” gibi diğerleri bulunuyor.

Doja Cat’in yılı, Coachella’da başrolde yer alacağı ve yazın Birleşik Krallık ve Avrupa’daki ilk başrol konser turnesine çıkacağı heyecan verici etkinliklerle dolu.

5 Nisan’ı işaretleyin çünkü “Masc,” Doja Cat’in gelişen sanat dünyasının renkli bir penceresini sunacak şekilde ilk kez yayımlanacak.