CHUCK 70 DE LUXE SQUARED CONVERSE SERİSİNE KATILAN EN YENİ MODEL

Chuck Taylor All Star, 100 yılı aşkın süredir sporcular, müzisyenler, sanatçılar ve özgür ruhlu bireyler için bir ifade aracı olarak kabul ediliyor. Bu efsanevi model, dünya genelinde kanvas üst kısmı, eşsiz All Star logosu, tanınabilir kauçuk burun kısmı ve dayanıklı tabanı ile tanınıyor.

Son beş yılda, Converse, risk almayı cesaretlendiren ve özgünlüğü teşvik eden bir marka olma yolunda ilerledi. Şimdi ise, Converse klasik ayakkabısını yenilikçi bir bakış açısıyla yeniden yorumluyor.

Chuck 70 De Luxe Squared, efsanevi yuvarlak kauçuk burun kısmını köşeli kare oranlara sahip bir tasarıma dönüştürerek yeni bir ifade katıyor. Detaylı dikiş işçiliği ve şekil değiştirmiş sekizgen yaması, Chuck Taylor’ın karakteristik özelliklerine modern bir dokunuş sağlıyor.

Converse, bu benzersiz Chuck 70 De Luxe Squared modelinin tanıtımını, ikonik kristal üreticisi Swarovski ile gerçekleştirdiği özel bir iş birliğiyle kutluyor.

Swarovski, 125 yılı aşkın süredir yaratıcı tasarımlara ilham veren öncü bir marka olarak tanınıyor. Moda ve eğlence dünyasında benzer bir mirasa sahip olan Converse ile bir araya geldiğinde, bu iş birliği inovasyon ve yaratıcılığı ön plana çıkarıyor.

Her bir çiftte bin üç yüzden fazla Swarovski kristali bulunan De Luxe Squared modeli, üst kısmında çeşitli boyutlardaki kristallerle dikkat çekici bir parlaklık sağlıyor.

Sınırlı sayıda üretilen Swarovski kristalli Converse De Luxe Squared, 5 Şubat 2024 tarihinde Converse İstinye Park mağazasında ve converse.com.tr adresinde satışa sunuldu.

Chuck 70 De Luxe Squared siluetinin klasik renklerine ise yakında converse.com.tr’den ve mağazalardan ulaşabilirsiniz.