CHINATOWN MARKET x CONVERSE İŞ BİRLİĞİ

Chinatown Market ve Converse, tasarımcı Jeff Hamilton’un ünlü NBA Şampiyonluğu ceketlerinden ilham alan yeni bir NBA kapsülü için bir araya geldi. Hamilton’un, üst üste üç şampiyonluk yaşayan ’02 Los Angeles Lakers ve ’98 Chicago Bulls için ürettiği ceketlerden esinlenilen Chuck 70 ve Pro Leather kapsülü bizleri yıllar öncesine geri götürüyor.

Hamilton’un ’02 Lakers ceketi, Lake Show’un imza niteliğindeki mor ve altın rengini palmiyeler gibi Los Angeles’dan ilham alan grafiklerle birleştirdi. Aldığı ilhamı iki farklı şekilde yansıtan ikili: Chuck 70 Hi, siyah ve açık mavi rengine eklenen LA silüeti ve Walk of Fame yıldızlarından oluşurken; Pro Leather ise mor renginin üstüne altın vurgular ve palmiye ağaçlarından oluşuyor.

Öte yandan, bir zamanlar Michael Jordan’ın da giydiği Hamilton tasarımı ceketten ilham alınan ayakkabılar ise, siyah ve kırmızı renklerinden oluşan daha sade bir Windy City silueti ile geliyor. Chuck 70 Hi modelinde, şehrin siluetinin üstünde şampiyonluk yılının yamaları bulunurken, Pro Leather modelinde ise Bulls yamaları ve mavi ayrıntılardan oluşuyor.

Chinatown Market x Converse Chuck 70s ve Pro Leathers için çıkış tarihi henüz açıklanmasa da, önümüzdeki aylarda satışa çıkması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir