CDG x THE NORTH FACE İŞ BİRLİĞİ, İŞLEVSEL VE ÖZGÜRLEŞTİRİCİ DIŞ GİYİM KOLEKSİYONUNU SUNUYOR

COMME des GARÇONS’un CDG markası ve The North Face, dış giyim koleksiyonu için güçlerini birleştiriyor. Bu iş birliği; CDG logosunun tipik The North Face tarzı ile birleşmesinden doğan yeni tasarımlar sunuyor.

The North Face’in tanınmış stilleri (Nuptse Yelek, Denali Polar Ceket ve Hydrenaline Ceket ve Pantolon) sade ve eğlenceli bir CDG dokunuşuyla yeniden tasarlanmış, bu tasarım detaylarında minimal yaklaşımlar korunmuş. CDG’nin “Özgürlüğünü Giy” ve “Enerjim Özgürlükten Geliyor” sloganları ceketlerin ve yeleğin iç kısmına işlenirken, ayrıca üst köşede ve arkada hafif CDG ve The North Face markalamaları da bulunuyor.

Hoodieler tasarım olarak oldukça sade, sadece siyah ve beyaz siluetlerde çift logolarla süslenmiş. Bu tasarım aynı şekilde koleksiyonun tişörtlerinde de yer alıyor. Aksesuarlar arasında siyah renkli beyaz nakışlı bir şapka ve omuz çantası bulunuyor. Koleksiyonun fiyatları 60 ila 400 ABD Doları arasında değişiyor. 22 Ağustos Salı gününden itibaren dünya genelinde seçili The North Face, Dover Street Market ve CDG mağazalarında; ayrıca Galeries Lafayette Paris’te sınırlı bir süre için özel bir pop-up mağazada satışa çıkacak. Koleksiyon ayrıca yalnızca XPLR Pass üyeleri için CDG ve The North Face web mağazalarında bulunabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir