CARTIER’IN KALPLERİ BİRLEŞTİREN RAMAZAN KUTLAMASI

Bu Ramazan, Cartier sizi “Ay Işığının Altında: Kalpleri Birleştiren” temasıyla olağanüstü bir yolculuğa çıkmaya davet ediyor. Ay’ın mistik ışıltısı altında, Dhafer L’Abidine, Tara Emad, Razane Jammal gibi Maison’un ışık saçan isimleri, birlik ve dayanışmanın ölümsüz ruhunu kutlayan bir yolculuğa çıkıyorlar.

Ramazan, sadece zamansal bölünmeleri aşmaz; çeşitli geçmişlere sahip bireyleri kucaklayarak birlik ve dayanışma senfonisini düzenler. Cartier, Trinity koleksiyonunun yüzüncü yılını anarken, bu koleksiyonun sadece mücevherlerden daha fazlasını temsil ettiğinin derin bir saygıyla farkında. Trinity’nin birbirine geçmiş bantları, Ramazan ayında kutlanan kültürlerin ve geleneklerin bir araya gelmesini simgelİYOR.

“Ramazan, bize birliğin dayanıklılığını ve bağlantıların dönüştürücü gücünü öğretir,” diyor Cartier Orta Doğu, Hindistan, Afrika ve Türkiye CEO’su Sophie Doireau. “Bu yıl, Cartier bizi bir araya getiren bağlara saygı gösterirken, ayın bizi bir araya getirme yeteneğini kabul ediyor. Ramazan kutlamamız aracılığıyla, nesiller boyu sürecek sevgi, mutluluk ve dayanışma anlarını ilham vermeyi amaçlıyoruz.”