CARTIER, YILDIZLARLA DOLU ”LOVE IS ALL” KISA FİLMİNİ YAYINLADI

Cartier, bir ‘aşk ilahisi’ olmayı vaat eden ‘’LOVE IS ALL’’ başlıklı kısa bir film yayınladı. Parti sezonu için geri sayım yapan lüks mücevher evi, Roger Glover’ın 1974’teki hit şarkısı ‘Love Is All’a dans edip şarkı söyleyen ünlülerin görsel bir şöleniyle duygusal eğilimlerimizi çekme fırsatını yakalıyor.

Birçok yönden yılın bu zamanı için mükemmel bir pop şarkısı olan ‘’Love Is All’’, dinleyicileri Noel partileri için dostluk, iyi niyet ve beklenti içine çeken şu sözleri içerir: ‘Çok mutluyuz ve kutluyoruz, hadi duygularını göster’ ve ‘herkes birlikte yaşamalı’. Paris, Los Angeles ve Şanghay arasında çekilen videoda Ella Balinska, Monica Bellucci, Lily Collins, Mélanie Laurent, Troye Sivan, Willow Smith ve Maisie Williams dahil olmak üzere on iki inanılmaz küresel yıldız yer alıyor.

Videoda, oyuncular, ünlü şarkının sözlerini taklit ederken, dev biblolarla oynayarak ve kuyruklu piyanoyu çevirerek parıldayan festoon ışıkları ve şenlikli kırmızı odalar arasında hareket ediyor. Film, hediye verme sezonuyla meşgul olmamızın neşeli ve hoş bir şekilde vücut bulmuş halidir.

Cartier’de Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Arnaud Carrez verdiği röportajda şunları söyledi:’’Birlikte daha güçlü ve daha özgün olduğumuza inanmak Cartier felsefesinin bir parçası ve bu yüzden hayatı bir kutlama duygusuyla kucaklayan bu ilham verici sanatçılar topluluğunu bir araya getirdik. Birlikte, Cartier’in bir neşe duygusuyla doldurdukları kırmızı kutusu aracılığıyla yerçekimine meydan okuyor gibi görünüyorlar.”

İşte Yayınlanan Cartier: ”Love Is All” Kısa Filmi;

https://youtu.be/GH9fT1jlJPU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir