CARHARTT WIP YENİ KOLEKSİYONUNU GÖRÜCÜYE ÇIKARDI

İş giyiminin yükseltilmiş estetiğiyle tanınan Carhartt WIP, İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonunu görücüye çıkardı. Günlük giyime premium bir kalite katan koleksiyon, çeşitli yaşam tarzlarına hitap ediyor.

Bu en yeni koleksiyon, SS24 için ikinci drop’u temsil ederken, Carhartt WIP’in işlevsel ve iş giyimi ögelerini bir araya getiren imzasını koruyor. Özellikle, ara ağırlıklı polikoton keçe kullanılarak yeniden hayal edilmiş klasik parçaları içeriyor; bunlar arasında gevşek kesimli S/S zanaat gömleği, şortlar ve pantolonlar bulunuyor ve bunlar tek renkli kahverengi ve çelik mavisi tonlarında sunuluyor.

Öne çıkan parçalar arasında, ikonik Harrington siluetinden ilham alan Modül Script Ceket, çok yönlü Otley Bomber ve şık renk bloklaması yapılmış örme L/S Kendricks Polo yer alıyor.

Zamanı aşan askeri ilham alınan estetiği benimseyen koleksiyon, askeri tarzda ceketlerden parkalara, yan cepli altlardan düğmeli üstlere ve daha fazlasına kadar geniş bir yelpazede ürün sunuyor.

Eşlik eden galerideki kapsamlı giysi seçkisini keşfedin. Carhartt WIP’in SS24 Field & Craft koleksiyonu şimdi mağazalarda ve çevrimiçi olarak erişilebilir durumda, hayranlarını kalıcı çekiciliğini benimsemeye davet ediyor.