BVLGARI VE REFİK ANADOL İŞ BİRLİĞİ “SERPENTI METAMORPHOSIS”

Bvlgari, Serpenti Koleksiyonunu kutlamak için ödüllü yeni medya sanatçısı ve yönetmen Refik Anadol ile bir iş birliği gerçekleştirdi. Bu iş birliğinden doğan “Serpenti Metamorphosis” etkinliği 6 Ekim 2021 günü, İtalya’nın Milano kentinde bulunan Terazza Duomo 21’de Chiara Ferragni,Jean-Christophe Babin ve Refik Anadol’un açılışıyla gerçekleşti. Bu muhteşem “Serpenti Metamorphosis” sergisi, 21 Ekim’e kadar devam edecek.

Dönüşümün ve durdurulamaz evrimin zamansız bir sembolü olan Bvlgari yılanı, dünyaya yeniden doğuş ve güzellik mesajı göndermek için yeni ve büyüleyici bir metamorfoza uğruyor. Üç boyutlu ve çok algılı bir yapay zeka heykeli olan ‘’Serpenti Metamorfosis’’, doğanın güzelliğini makine öğrenimi algoritmalarından elde edilen datanın ayrıntılı incelenmesi ve dönüştürülmesi aracılığıyla sıra dışı bir deneyim haline getiriyor.

Partiye katılan isimler arasında Bvlgari’nin Türkiye marka elçisi Serenay Sarıkaya’nın yanı sıra dünyanın dört bir yanından ünlü isimlerden olan Chiara Ferragni, Elodie, Tina Kunakey ve Ester Exposito, Riccardo Mandolini, Lorenzo Zurzolo, Alessia Marcuzzi, Alice Pagani, Vittoria Puccini, Alvaro Morata, Filippa Lagerback, Daniele Bossari,Francesca Michielin, Levante, Alice Campello,Nima Benati ve Nieves Alvarez vardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir