BILLIE EILISH YENİ ALBÜMÜ, BELGESELİ VE DAHA FAZLASI HAKKINDA KONUŞTU

23 Şubat gecesi, Billie Eilish, Stephen Colbert’in sunduğu ‘The Late Show’da, yeni albümü, belgeseli ve daha fazlası hakkında konuştu.

2020 yılı, Eilish dahil kimse için planlandığı gibi olmayan bir yıldı ancak Billie Eilish bu durumu lehine kullanmayı tercih etti. Bu süreçteki durumunu, “Şimdiye kadar sahip olduğumdan daha fazla zamana sahiptim. Sanırım bunun için COVID’e teşekkür etmeliyim.” olarak açıkladı. 

Ayrıca yakında 25 Şubat Cuma günü Apple TV+ ‘da ve belirli sinemalarda yayınlanacak olan, yetenekli genç starın yükselişini anlatan yeni belgeseli ‘The World’s A Little Blurry’ için neredeyse üç yıl boyunca kameralarla birlikte yaşamanın garip ama eğlenceli bir deneyim olduğundan; kameralardan uzaklaşmak istediğinde filmin yapımcıların bu konuda saygılı olduğundan bahsetti. 

Colbert, Eilish’e sürekli kameraların önünde olmanın onu değiştirip değiştirmediğini sorduğunda; “Sanırım ara sıra kendim olarak oradaydım. Bu belgeselin seyircisi olarak bilmenin önemli olduğunu düşünüyorum, sonuçta her şey o değil ve o sırada hayatımın bir parçasını görüyorsun. İnsanların hayatımda olan her şeyin bu belgeselde olmadığını bilmesini istiyorum. Orada olmayan bir sürü detay var ama çoğunlukla kendimdim. O dönem biraz sinir bozucuydum ve bunu izlemesi benim için zordu.”

Röportajda, Eilish sektörde bazılarının onun farklı yönlerinden vurmaya çalışsa da, tereddüt etmeden kendi sanatsal vizyonunu sürdürdüğünü ve her zaman hayranlarıyla etkileşimde olurken kendinden ne kadar vereceği konusunda da belgeselde de göreceğimiz, idolü olan Justin Bieber ile tanışma anından bahsetti ve gülerek şunları ekledi, “Şu an hayatımın ne aşamada olduğunu görünce 12 yaşımdaki beni düşünemiyorum, bunu ben bile anlayamıyorum. Keşke bir ruh gelip ‘Billie tahmin et yıllar sonra sana ne olacak?’ diyebilseydi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir