BEYONCÉ, YENİ ŞARKISI “BE ALIVE’’ı YAYINLADI

Bir yılı aşkın bir aradan sonra, Beyoncé, yakında çıkacak olan Will Smith’in başrolünde yer aldığı ‘’King Richard’’ filminin müziklerinde yer alan, yılın ilk gerçek solo şarkısı “Be Alive” ile geri döndü. 2020’deki “Black Parade”den bu yana ilk yeni parçası olan ‘’Be Alive’’, tenis yıldızları Venus ve Serena Williams ile babaları ve koçları Richard Williams(Will Smith)’ın hikayesini mükemmel bir şekilde seslendiren “hustle personified(kişileştirilmiş koşuşturmaca)“ olmanın getirdiği dayanıklılık ve kazançların bir kutlaması. 

Şarkının yayınlanan şarkı sözü videosu, genç Venüs ve Serena’nın babalarıyla görüntüleriyle başlıyor, videonun geri kalanı, şarkının sözlerinin arasına serpiştirilmiş filmden klipler de yer alıyor. Aynı zamanda genç Venus’ü ‘’Saniyya Sidney’’ ve Serena’yı da ‘’Demi Singleton’’ oynuyor.

Bey’in yapımcı/söz yazarı Dixson ile yaptığı solo şarkının bir kısmını daha önce, 19 Kasım’da sinemalarda ve HBO Max’te çıkacak olan ‘’King Richard’’ filminin fragmanında duyulmuştu. Hatta filmin müziği, “Be Alive”ın 40 yaşındaki süperstarın En İyi Orijinal Şarkı dalında ilk Akademi Ödülü adaylığını kazanabileceği yönündeki spekülasyonlarla şimdiden Oscar heyecanını yarattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir