BAPE X BLACKEYEPATCH; 90LARA GERİ DÖNÜŞ

BAPE, son kapsül koleksiyonu için BlackEyePatch ile iş birliği yaparak, ikonik tasarımları yeniden hayal edip erken 2000’lerden ilham alıyor.

“BAPE’nin zamansız parçalarından ilham alınarak oluşturulan bu koleksiyon, BlackEyePatch’in ‘Tokyo’ kimliğini yansıtarak, 90’ların sonu ve 2000’lerin başının özünü yakalıyor,” BAPE websitesinde duyurdu.

Kapsül, giyim ve aksesuarların bir yelpazesini içeriyor ve kar kaplı ceketler ile fermuarlı kapüşonlular dikkat çeken parçalar arasında, her ikisi de siyah BAPE CAMO ile süslenmiş.

Giyim seçenekleri arasında grafik tişörtler, denim pantolonlar, kapüşonlu sweatshirt’ler ve eşofman altları bulunuyor. Siyah ve gri renklerde sunulan kapüşonlu sweatshirt’ler, önünde dikişli bir kamufle BlackEyePatch logosuyla ve arkada “A Bathing Ape BlackEyePatch Handle With Care” yazısıyla sergileniyor. Ayrıca, yeşil kamuflajda sunulan “1st Camo Gömlek”, arkada “Handle With Care” logosunu taşıyor.

Aksesuarlar arasında, ortak markalı kamyoncu şapkaları, çoraplar ve BABY MILO peluş bebekler bulunuyor. Çoraplar siyah ve kırmızı varyasyonlarda geliyor ve üzerlerinde “Handle With Care” yazısı bulunuyor.

Kampanya görselleri için, Eyden, Bonbero, Candee, Kaneee, Kohjiya ve Elle Teresa gibi Tokyo merkezli müzik sanatçıları, iş birlikçi koleksiyonu sergiliyorlar.

Koleksiyonun satışı, 23 Mart Cumartesi günü, hem BAPE hem de BlackEyePatch web mağazalarında yapılacak.