BALMAIN,NETFLIX ‘’THE HARDER THEY FALL’’ KOLEKSİYONU İŞ BİRLİĞİ

Balmain, Netflix ile iş birliği içinde, Idris Elba’nın başrolde olduğu Western ‘’The Harder They Fall’’ un küresel vizyona girmesiyle aynı zamana denk gelecek şekilde sınırlı sayıda bir giysi ve aksesuar koleksiyonunu piyasaya sürdü.  Netflix’in ilk lüks moda iş birliği olarak adlandırılan ‘’Balmain x The Harder They Fall ‘’ koleksiyonu, filmin Siyah kovboyların hikayesini anlatan cesur görünümünü Balmain podyumunun imza inceliğiyle birleştirmek için tasarlandı.

Balmain’in Kreatif direktörü Olivier Rousteing, süet bolero ceket, püsküllü çantalar ve gromet süslemeli mini etekler ve üstler dahil olmak üzere erkekler ve kadınlar için saçak ağırlıklı bir hazır giyim ve aksesuar kapsülü ile Batı ruhunu kapsülledi. İş birliği, Rousteing’den film için kostüm tasarımcısı Antoinette Messam tarafından yaratılan öğelerin yanı sıra sergilenen birkaç kostüm tasarlamasının istenmesiyle ortaya çıktı. Balmain, Netflix iş birliği hakkında Rousteing, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bu yapımda küçük bir rol oynamama izin verildiği için çok mutluyum. Çok yetenekli kostüm yönetmeni Antoinette Messam’ın film için yarattığı fantastik genel ambiyansa ustaca entegre edilmiş birkaç parça tasarlamam istendi. “Ama doğruyu söylemek gerekirse, çok, çok daha fazlasını yapmak istiyordum. Bu yüzden, ‘The Harder They Fall’ ekibi bana konuyu biraz daha ileri götürmek isteyip istemediğimi sorduğunda çok heyecanlandım, bu yüzden özel sınırlı sayıda özel bir Balmain-The Harder They Fall Koleksiyonunda ortak olmaya karar verdik, bu doğrudan çığır açan Western’in ruhundan ilham aldı.”

‘’Balmain x The Harder They Fall’’koleksiyonu, 3 Kasım’dan itibaren Balmain.com’da ve Netflix.shop ve farfetch.com’da satışa sunuldu.

Farfetch ayrıca, filmin ve Parisli markanın hayranlarının sosyal medya aracılığıyla film setlerine taşınan müzik, entrika ve modayı karıştıran 5 bölümlük mini dizisini ve web sitesinde kapsül koleksiyonun satın alınacağı Instagram için 3D sosyal içerik oluşturarak koleksiyonu hayata geçirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir