AĞUSTOS AYINDA ÇIKMASI BEKLENEN SNEAKER MODELLERİ

adidas Yeezy 700 V3 “Fade Carbon” (1 Ağustos)

Yeezy serisinin en sevilen modellerinden olan Yeezy 700 V3, geçtiğimiz dönemlerde çıkan Colorway’lerden olan Fade Carbon’u tekrardan sevenleri ile buluşturuyor.

adidas Yeezy Boost 350 V2 “Zebra” (1 Ağustos)

Yeezy Boost 350 V2 serisinin belki de en sevilen colorwaylerinden olan Zebra, bu sene aldığı ilk Restock’tan sonra Yeezy Day’de tekrar karşımıza çıkıyor.  

adidas Yeezy Boost 700 V2 “Static” (1 Ağustos)

Kanye West’in bir başka göz bebeği olan static Colorway’i, ilk olarak 2018’de satışa çıktıktan sonra, geçtiğimiz aylarda tekrardan satışa çıkmıştı. Bu sefer ise Yeezy Day kapsamında alamayanlar için yeni bir şansa daha tanıyor. 

adidas Yeezy Boost 700 “Wave Runner” (1 Ağustos)

Yeezy denince akla gelen ilk modellerden biri olan Wave Runner, bu senenin başlarında aldığı Restock’la sevenlerini heyecanlandırmıştı. Ayakkabıyı kaçıranlar için belki de son şans bu sefer de Yeezy Day ile birlikte geliyor. 

adidas Yeezy Foam Runner “Onyx” (1 Ağustos)

Yeezy’nin yaz aylarında en çok beklenen siluetlerinden biri olan Foam Runner, yazın geri kalanında da sevenleri ile buluşmak için Onyx Colorway’i ile bizleri karşılıyor. 

adidas Yeezy Boost 350 V2 “Blue Tint” (1 Ağustos)

Geçtiğimiz yıldan bu yana farklı bölgelerde restock olan Blue Tint, yazlık renklerle tekrardan sevenleri ile buluşuyor. 

adidas Yeezy Boost 350 “Turtle Dove” (1 Ağustos)

Yeezy Boost 350’nin ilk modeli ve ilk Colorway’i olan Turtle Dove, ilk çıktığı günden bu yana ilk defa Restock oluyor ve ilk günde kaçıranlar için bir kez daha satışa çıkıyor. 

Yeezy Slide “Pure” (1 Ağustos)

Yaz aylarında Yeezy serisinin gözde silueti olan Slide, en sevilen Colorway’lerinden biri olan Pure rengiyle bekleyenlerini karşılıyor. 

adidas Yeezy Boost 700 “Utility Black” (1 Ağustos)

Düz ve sade renklere olan ilgi her Yeezy modelinde olduğu gibi bu siluette de devam ediyor. Yeezy Day kapsamında Yeezy Boost 700 V2 ve V3 ile birlikte ilk siluet olan Yeezy Boost 700 de bizleri bekliyor.

adidas Yeezy Boost 350 “Hyperspace” (2 Ağustos)

Daha önce 2019 yılında sadece Asya bölgesinde satışa çıkan bu Colorway, bu sefer daha fazla bölgede daha geniş bir lansmanla karşımıza çıkıyor.

adidas Yeezy Boost 450 “Dark Slate” (2 Ağustos)

Çıktığı günden bu yana defalarca kez restock olan ve her seferinde Yeezy sevenlerin beğenisini toplayan bu model, bu ay tekrardan karşımıza çıkıyor.

Nike Dunk Low “Grafitti” (3 Ağustos)

Son yılların sevilen silueti Dunk Low, mor ve pembenin farklı tonlarında spreyle boyanmış havası ile grafiti sevenlerin ilgisini topluyor.

Air Jodan 1 Low “Shadow Toe” (5 Ağustos)

Jorda sevenlerin favori siluetlerinden biri olan Air Jordan 1 Low, her zaman sevilen renklerden olan siyah, beyaz ve gri üçlüsünden oluşuyor. 

Air Jodan 1 Low WMNS “Blue Void” (5 Ağustos)

Yaz günlerinde en çok tercih edilen renklerden biri olan mavi, farklı tonlarıyla birlikte Jordan 1 Low siluetiyle geliyor.

Stussy x Nike Air Max 2015 “Fossil” (5 Ağustos)

Uzun yıllardır iş birliği içinde olan Stussy ve Nike ikilisi, çok sık görmediğimiz Nike Air Max 2015 siluetini kullanarak raflardan karşımıza yeni bir model sunuyor.

Air Jordan 5 “Concord” (6 Ağustos)

Air Jordan 5 siluetinde sık sık gördüğümüz sade üst kısmın yanlarında ise mor detaylar yer alıyor.

Air Jordan 4 WMNS “Canyon Purple” (11 Ağustos)

Jordan Brand’in en sevilen silüetlerinden biri olan Air Jordan 4 silüeti, mor ve yeşil renkleri ve süet yapısıyla sevenlerini heyecanlandırıyor.

Air Jordan 1 Low GS “Old School Gaming” (12 Ağustos)

Eski atari ve bilgisayar oyunlarından görüntüler yer alan Air Jordan 1 Low modeli, genç çocuklar için raflarda yerini alıyor.

froSkate x Nike SB Dunk High Pro QS “All Love No Hate” (13 Ağustos)

Chicago’lu kaykay topluluğu froSkate, Nike ile el ele vererek yeni bir Nike Dunk High modeli ile kaykaycıların karşısına çıkıyor. 

Air Jordan 12 “Stealth” (20 Ağustos)

Jordan Brand’in klasikleşen silüetlerinden biri olan Air Jordan 12, gri ve beyazdan oluşan sadece colorway’i ile sevenleriyle buluşuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir