ADIDAS VE BEYONCÉ DÖRDÜNCÜ IVY PARK KOLEKSİYONU: “IVY PARK RODEO”

Kovboyların özgün ve taklit edilemez tarzından ve inkar edilemez etkisinden ilham alan “IVY Park Rodeo” koleksiyonu, Amerikan Batı kültürü üzerindeki müthiş etkisini kutluyor. Koleksiyon, siyahi öncülerin kovboy kültüründeki gizli tarihini ve onların Amerikan Rodeo’su üzerinde devam eden etkilerini harmanlıyor.

“Koleksiyon”

Günümüz için yeniden tasarlanan klasik Amerika’nın cesur bir kutlaması, bu klasik Batı giyiminin canlandırıcı çağdaş bir yorumu… IVY PARK Rodeo, cüretkar tasarımı, kovboy deneyiminden ilham alarak klasik sokak giyimi ve atletik giyimle buluşturuyor. Koleksiyonda 58  parça yetişkin giyim stili, 5 parça yetişkin ayakkabı stili ve 13 parça farklı aksesuar bulunuyor. Koleksiyon, koyu denim kumaşlar ve Fransız frize kumaşlar, benzersiz denim monogramları ve koyu mor parıltılı baskılardan oluşuyor. Tasarımları, fermuar ve çıtçıt ayrıntıları tamamlıyor.

Giyim koleksiyonunun öne çıkan parçaları arasında kot kumaşında body ve geniş paçalı pantolonlar, kot eşofmanlar, Fransız frize kapüşonlu eşofman takımları, kot pantolon, şapka ve kanvas bel çantaları yer alıyor. Koleksiyona farklı renk seçenekleriyle kot görünümlü IVP Ultraboost, IVP Forum Mid ve IVP Super Sleek “Chunky” heyecan katıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir