WUNDER X MAVİ; SOKAK MODASININ YENİ ve YARATICI BİRLİKTELİĞİ

Sokak modasında yenilikçi bir iş birliğine imza atan Mavi ve Wunder, şehrin enerjisi ve kolektif gücünü yansıtan özel bir koleksiyon tasarladı. Özgünlüğü özgürlükle tanımlayan Wunder X Mavi koleksiyonu, dünya sokak stilinin dinamik öğelerini 21 parçalık bir unisex koleksiyonda harmanlıyor. İlhamını hayatın içindeki dengeden ve sokağın dinamizminden alan koleksiyon, tıpkı iki markanın da doğduğu şehir İstanbul gibi farklı kültürleri tek bir toplulukta buluşturuyor.

Wunder X Mavi Koleksiyonuyla Stil Sahibi Bir Dünyada Özgürce Bir Arada

Bu yaratıcı birlikteliği temsil eden ve koleksiyona özel olarak tasarlanan Yin Yang logosu, iki markanın birleşiminden doğan güçlü bağı ve uyumu vurgularken, birlikte sokakta olmanın ve birlikte üretmenin keyfini de yansıtıyor.

Her sokak köşesini bir moda sahnesine dönüştüren koleksiyon, ağır gramajlı tok kumaşlarıyla fonksiyonellik, konfor ve dayanıklılığı bir arada sunuyor. Carpenter ve worker pantolonlar, utility ceket ve yelekler her adımda rahatlık ve işlevselliği öne çıkarırken, kaykay ve motosiklet kültüründen ilham alarak tasarlanan t-shirt ve sweatshirt’lerdeki renkli tattoo grafikler de bu stilin öncüsü topluluğun ruhunu yansıtıyor. Wunder X Mavi koleksiyonunun imza parçalarından kamuflaj desenli takım, farklı renk kombinasyonlarıyla yeniden yorumlanarak cesur bir tarz yaratmanın yolunu açıyor.

Wunder X Mavi kapsül koleksiyonu, 5 Mart’ta Mavi ve Wunder’in online platformlarında, 6 Mart’ta ise Mavi ve Wunder mağazalarında satışa sunuldu.