TEMMUZ AYINDA ÇIKMASI BEKLENEN SNEAKER MODELLERİ

Nıke Dunk Low “Medıum Olıve”

1 Temmuz

Nike ikonik Dunk silüetini renk kombinasyonları ile karşımıza çıkarmaya devam ediyor. ilk olarak yeşil süet ve beyaz derinin göze çarptığı ayakkabının Swoosh’u ve topuk kısmındaki imzası ise sail renklerinden oluşuyor.

Nıke Dunk Low “Lıght Pumıce”

1 Temmuz

Dunk sevip de sade renkleri tercih edenleri de unutmayan Nike, gri süet ve beyaz deri materyallerinden oluşan ve yaz günlerinde herkesin rahatlıkla giyebileceği bir başka Dunk colorway’ini daha satışa sunuyor.

Nıke Ja 1 “USA”

1 Temmuz

Olimpiyatlara sayılı günler kalmışken Nike sporcuları için hazırladığı ABD milli takımı özel colorway’lerini bir bir karşımıza çıkarıyor. Her ne kadar Ja Morant olimpiyat kadrosunda yer almasa da ayakkabılarının hem sahada hem de taraftarlar arasında ilgi görmesi bekleniyor.

Nıke Dunk Low “Grey Fog”

1 Temmuz

Daha önce birçok kez satışa çıkan ve her seferinde kısa sürede tükenen gri-beyaz Dunk modeli son olarak karşımıza “Photon Dust” adıyla kadınlara özel olarak çıktıktan sonra bu sefer tekrar bekleyenleri ile buluşuyor.

Nıke KD 17 “USA”

1 Temmuz

Kevin Durant’in Air Max Plus’dan ilham alan son imza ayakkabısı KD 17 de tıpkı JA 1 modeli gibi olimpiyatlara özel renk paletiyle basketbol severlerle buluşuyor.

DIME x adıdas Stan Smıth

1 Temmuz

Montreal merkezli kaykay mağazası DIME ile el ele veren adidas Skatebaording, siyah ve beyaz iki Stan Smith modeline ek olarak 2 adilette ayoon terliği de satışa sunuyor.

adıdas adıFOM II Infınıty Slıdes “Core Black”

1 Temmuz

adidas’ın yaz kataloğuna eklediği yeni silüetlerden biri olan adiFOM fütüristik yapısıyla siyah renk seçeneğiyle raflarda yerini alıyor.

ASICS GT-2160 “Parıs”

5 Temmuz

Son zamanların gözde markası ASICS, yükselişini devam ettiriyor ve olimpiyatları da boş geçmiyor. Başta Novak Djokovic olmak üzere birçok sporcusu olan ASICS günlük giyim için hazırladığı GT-2160 modelini sade renk paletiyle satışa çıkarıyor

Nıke Dunk Low CO.JP “Cıty Attack”

5 Temmuz

İlk olarak 1999’da gördüğümüz ve Japonya’ya özel olarak çıkan Dunk Colorway’i sınırlı sayıda üretilen ayakkabılar alanında da öncü modellerden biriydi. Yıllar sonra tekrar göreceğimiz ayakkabının kırmızı-lacivert renkleri ve üst düzey materyal kalitesi ile satışa çıkması bekleniyor.

Aır Jordan 1 Hıgh OG WMNS “Fırst ın Flıght”

6 Temmuz

Çoğu sneaker tutkununun ilk favorilerinden olan Air Jordan 1 High modeli Jordan markasının en sevdiği renk kombinasyonlarından biri olan mavi-lacivert tonlarında bir kez daha hayranları ile buluşuyor. Ön kısmı beyaz ve mavi ağırlıklı olan colorway’in topuk kısmı ve dilindeki Nike Air etiketi ise lacivert renginden oluşuyor. Ayakkabıda bu tonlardan farklı gördüğümüz ayrıntı ise hardal rengi Wings logosu oluyor.

Up There x ASICS GEL-Terraın

6 Temmuz

Üst üste üçüncü yılında da bir araya gelen Up There ve ASICS ikilisi daha önce GT-II ve GEL-Lyte III modellerini tasarladıktan sonra bu kez de GEL-Terrain silüetine el atıyor. 

Nıke Dunk Low Next Nature WMNS “Olypmıc”

12 Temmuz

Paris’te gerçekleşecek olimpiyatlar için bir çok colorway sunan Nike, doğa dostu Dunk Low Next Nature modelini de bu listeye dahil ediyor ve lacivert-kırık beyaz renkli bu modeli de satışa çıkarıyor.

Nıke Aır Max Plus Tıempo “Wolf Grey”

12 Temmuz

Koleksiyonunu farklı modellerle genişletmek isteyenler için yeni bir olanak sunan Nike, hem moda hem de spor dünyasında oldukça bilinen iki silüeti Air Max Plus ve Tiempo modellerini harmanlayarak yeni bir model ortaya çıkıyor.

A Ma Manıere x Aır Jordan 3 WMNS

18 Temmuz

Daha önce ilk olarak 2021’de Air Jordan 3 silüetini ele alan ve ardından Air Jordan 1, Air Jordan 2, Air Jordan 4, Air Jordan 5, Air Jordan 12 ve Air Ship modelleri için iş birliği yapan A Ma Maniere ve Jordan ikilisi tekrar Air Jordan 3 modeli için çalışıyor ve karşımıza bu model ile çıkıyor.

Nıke SB Dunk Low “Trocadero Gardens”

18 Temmuz

Eiffel kulesinin yanında yer alan ve çoğu fotoğrafta arkaplan olarak çıkan Trocadero parkından esinlenen Nike SB ekibi, Olimpiyatlar için hazırladığı ayakkabı modelleri listesine bir SB Dunk Low modeli daha ekliyor.

Aır Jordan 1 Low OG “Barons”

20 Temmuz

Michael Jordan’ın beyzbol kariyerine atıfta bulunan Air Jordan 1 Low OG modeli renklerini majestelerinin basketbola ara verdiği dönemde beyzbol oynadığı takım olan Birmingham Barons’dan alıyor.