SUPREME X MAISON MARGIELA: SOKAK MODASI VE AVANGARD

Supreme, MM6 Maison Margiela ile çığır açan iş birliğini duyurdu. Bu ortaklık ikonik Supreme motiflerini MM6’nın avangart terziliğiyle buluşturuyor.

Aylar öncesinden konuşulmaya başlanan Supreme ve Maison Margiela iş birliği, markanın alt markası olan MM6 ile gerçekleşen birliktelik ile doğrulandı. Koleksiyonda Supreme’ın ünlü kutu logosu, klasik tişörtlerde ve sweatshirtlerde MM6’nın tasarımlarına zarif bir şekilde entegre edilmiş, Supreme logosunun yanında MM6 adını taşıyan bir etiket yer alıyor. Lüks kürk montlardan keskin hatlara sahip dekonstrüktif Varsity ceketlere ve metalik pantolonlardan takım elbiselere kadar çeşitli seçenekler sunuyor. Her parça, MM6’nın tasarım felsefesini yansıtarak sıradan giysilere ince ve devrimsel dokunuşlar katıyor. Aksesuarlar da göz ardı edilmiyor; koleksiyon, bir peruk, bir fiş cüzdanı, bir Kryptonite® Zincir + Disk Kilidi ve bir kaykay gibi dikkat çeken öğeler içeriyor.

Supreme x MM6 Maison Margiela Bahar 2024 işbirliği, 28 Mart’ta ABD’de 11.00 EDT’de ve 30 Mart’ta Japonya’da 11.00 JST’de Supreme platformu üzerinden küresel olarak piyasaya sürülecek.