NİSAN AYINDA ÇIKMASI BEKLENEN SNEAKER MODELLERİ

NIke Dunk Low WMNS “SanddrIft/Dusty Cactus”

1 Nisan

Nike, son zamanlarda “You Deserve Flowers” ve “Dia De Los Muertos” gibi özel temalı Dunk Low WMNS’yi piyasaya sürerek kadınlara özel sneakerlar çıkarıyor.

Nike bu sefer, Paskalya dönemi için pastel tonlarda bir Nike Dunk Low’u piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Normal deri yapısı yerine bu sefer dokuma bir materyal kullanan nike krem, mavi ve pembe tonlarındaki ayakkabısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Nıke Aır Max 95 “ATL”

4 Nisan

Klasik Nike Air Max 95 silüeti süet, deri ve file materyalleri ile turuncu ve kırmızı renklerin hakim olduğu dalgalı katmanlarla karşımıza çıkıyor. Ayakkabı canlı bir dış tabana, 3M yansıtıcı detaylara ve “ATL” baskılı iç tabanlara sahip.

Aır Jordan 4 WMNS “Vıvıd Sulfur”
6 Nisan

Jordan Brand’in 2024 yazı için kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Klasik deri yapısıyla gelen ayakkabı beyaz bir altyapıya ve sarı-siyah detaylara sahip. Topuk kısmında ise çoğu yeni Air Jordan 4 modelinde olduğu gibi Jumpman logosu bulunuyor. 

Aır Jordan 1 Hıgh OG WMNS ‘Chrome’

10 Nisan

Yaz aylarında gözleri üzerine toplamak isteyenleri Jordan Brand seçeneksiz bırakmıyor. Neredeyse tamamı metalik gümüş rengiyle kaplı deri Air Jordan 1 High modelinin dili, bağcıkları ve orta tabanı ise beyaz rengiyle geliyor. 

Converse x Dungeons & Dragons 50th Annıversary Collectıon

11 Nisan

Oyun dünyasının kültleşmiş oyunlarından Dungeons & Dragons, 50. yıl dönümünü kutlamak için Converse ile iş birliği yaparak, oyunun ikonik karakterlerine atıfta bulunuyor. Tek bir ayakkabı modeline sığamayan efsane oyun, birçok Converse ayakkabısıyla birlikte kapsül bir giyim koleksiyonu ile de birlikte geliyor. 

Nıke Dunk Low “Veneer”

11 Nisan

Sneaker severlerin göz bebeklerinden biri olan Nike Dunk silüeti sevilen ve daha önceden gördüğümüz bir Colorway’i ile tekrar karşımıza çıkıyor. İlk olarak 2001’de ‘Ugly Duckling’ koleksiyonu ile gördüğümüz bu renk kombinasyonu 2020’de tekrar satışa çıkmış ve bekleyenlerini sevindirmişti. Hala ayakkabıya ulaşmak isteyenlerin olduğunu farkeden Nike, yeşil, mor ve kahve rengi ayakkabıyı bir kez daha satışa çıkararak bekleyenlerini heyecanlandırıyor. 

Patta x Converse Pack

11 Nisan

Bugüne kadar sık sık rastladığımız Patta iş birliklerini bir yenisi daha ekleniyor. Amsterdam merkezli marka New Balance ve Nike’den sonra tekrar Converse ile bir araya geliyor. Weapon ve Marquis olmak üzere iki farklı silüeti ele alan ikili, Patta imzasını minimal şekilde ayakkabıların topuk, dil ve iç tabanına atıyor. 

Nıke Kobe 6 Protro

13 Nisan

Yaz aylarına yaklaşırken bir kez daha karşımıza çıkan Kobe modelleri bu sefer 3 farklı Colorway ile geliyor. Kobe Bryant’ın italyan asıllarından ilham alan ‘Italian Camo’, kamuflaj deseni ve kırmızı Swoosh’u ile raflarda yerini alıyor.

Kobe modellerinden tekrar karşımıza çıkan bir başka ayakkabı, 2013’ten sonra bir kez daha piyasaya sürülüyor. Yaz aylarına graffiti ve basketbol dünyasını bir araya getiren Venice Beach’den ilham alan ve gri renginin üstüne gelen kırmızı, sarı ve turkuaz renkleri ile bekleyenlerini karşılıyor.

Son olarak ise daha önce 2009 yılında karşımıza çıkan ve Kobe severlerin bir başka gözdesi Philly rengi. Philadelphia’da doğup büyüyen Kobe, şehrin rengi olan mavi temalı ayakkabısı ile yıllar önce saygısını göstermişti. Yıllar sonra bu ayakkabı Protro olarak tekrar raflarda yerini almaya hazırlanıyor.

Nıke Aır Max 1 ’86 “Jackıe Robınson”

15 Nisan

Amerikan beyzbol ligi MLB’de tüm takımlar tarafından forması emekli edilen tek oyuncu olma ünvanını elinde bulunduran Jackie Robinson, Nike tarafından da onurlandırılarak kendisine özel bir Nike Air Max 1 modeli çıkarıyor. Amerika’da her yıl kutlanan Jackie Robinson gününde satışa çıkacak olan model, lacivert-beyaz yapısıyla ilgi çekerken, dilinde ve bağcıklarında yer alan altın ‘42’ detayları ayakkabıya özel bir hava katıyor.

Nıke SB Dunk Low “Pastoral Prınt”

22 Nisan

Geçtiğimiz yıl karşımıza birden çok desenli Dunk modeli çıkaran Nike, bu sene de bu geleneğini devam ettiriyor. Bizlere sunulan bu SB Dunk Low modelinde ise, ağaçlar, bulutlar, kuşlar, sıcak hava balonları ve SB yazılmış duvar desenleriyle karşılaşıyoruz.

Nıke Dunk Low “Ultraman”

25 Nisan

Orijinal olarak 1999 yılında satışa çıkan ve Nike’nin Japonya’ya özel olarak çıkardığı CO.JP serisinin bir parçası olan bu Colorway kırmızı-gri rengiyle ilk gün kaçıranlara bir kez daha satın alma fırsatı sunuyor.