LE FLEUR* X HUMANRACE: YENİ OJE LANSMANI

Tyler, the Creator’ın le FLEUR* markası, ilk kez Pharrell’in Humanrace’i ile iş birliği yaparak, Humanrace’in imza yeşil tonunda yeni bir oje tanıtıyor.

Oje, Tyler’ın ikonik el çizimi melek imajıyla süslenmiş kare cam bir kap içinde sunuluyor. Çiçek kapaklı şişe, Humanrace’in ayırt edici yeşil rengiyle tasarlanmış bir kutuda paketlenmiş.

Los Angeles, California’da küresel içerikler kullanılarak üretilen le FLEUR* ojeleri ve üst kaplamaları, güvenli ve kalıcı bir parlaklık sağlayan 13-fre, hayvanlar üzerinde test edilmemiş ve toksik olmayan özelliklere sahiptir. Humanrace tonunun eklenmesi, le FLEUR*’ün Geneva Blue, Onyx, Georgia Peach, Jade, Blonde, Rose, Glitter, Matte ve Glossy gibi oje seçeneklerini genişletiyor.

Bu iş birliği, Pharrell’in önceki Louis Vuitton için Tyler ile yaptığı canlı erkek giyim koleksiyonu iş birliğini takip ediyor. Pharrell, “Tyler yıllardır yakın arkadaşım ve iş birlikçim oldu, her zaman müzik ve tasarım konularında bağlantı kurduk” dedi.

Tyler, heyecanını şu sözlerle ifade etti: “P her zaman benim için bir kapı açık bıraktı, ama bunun gerçek olduğuna hala inanamıyorum.”

le FLEUR* x Humanrace ojesi, 8 Mart’ta saat 9’da ET’de markanın web sitesinde 25 USD karşılığında sınırlı bir süre için satışa sunulacak. Tasarıma daha yakından bakmak için eşlik eden galeriye göz atın.