DR DRE’DEN BOMBA AÇIKLAMA; EMINEM’İN 12. ALBÜM MÜJDESİ

Dr. Dre, son dönemde Hollywood Walk of Fame’de yaptığı sürpriz görünümüyle, Eminem, Snoop Dogg ve 50 Cent gibi meslektaşları ve arkadaşlarıyla kalabalıkları büyüleyerek dikkatleri üzerine çekti.

Hollywood Walk of Fame töreninin ardından Dr. Dre, Snoop Dogg ve 50 Cent, Dre’nin 30 yıl sonra ilk kez konuk olarak yer aldığı Jimmy Kimmel Live! programına katıldılar. Röportajın sonunda, Dre, Eminem’in 12. albümünü piyasaya sürmeye hazırlandığını doğrulayarak bir bomba patlattı. Gözlerinde bir ışıltıyla Dre, coşkulu kalabalığa şöyle duyurdu: “Eminem kendi albümü üzerinde çalışıyor, bu yıl piyasaya sürülecek. Bana bu duyuruyu burada yapma izni verdi. Aslında, yarın albümü ilk kez tamamen dinlemek üzere hazırlanıyorum… Henüz tam projeyi dinleme fırsatım olmadı, ama 2024 yılında bir albümü piyasaya sürecek.” Bu albüm, Eminem’in 2020’de yayımlanan “Music to Be Murdered By” albümünün ardından gelen ilk albüm. “Music to Be Murdered By”, Billboard 200 listesinde bir numaraya yükselerek Eminem’in bu başarıyı elde ettiği onuncu albümü olmuştu. Dr. Dre’nin kariyerinin kutlamasına, Dre’nin yakın dostlarından biri olan 50 Cent ve uzun zamandır iş birliği yaptığı ve arkadaşı olan Snoop Dogg da katıldı.

Hip-hop dünyasının dinamiklerine ve Dr. Dre’nin kalıcı mirasına dair daha fazlası için yukarıdaki tam röportajı izleyin.