BETWEEN SIDES: İSTANBUL’UN RUHUNU YANSITAN SOKAK MODASI

İstanbul’un iki yakasından ilham alan yeni bir sokak giyim markası olan Between Sides, kalite ve benzersiz tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Marka, sokak modasının en sevilen ürünlerini, en kaliteli malzemeler kullanarak üretmeyi hedeflerken, tüm kumaş ve aksesuarların özel olarak İstanbul’da üretildiğini vurguluyor.

Between Sides’ın koleksiyonu, herkesin dolabında temel parçalar olacak silüetlerden oluşuyor. Ancak markanın farkı, bu temel parçaların piyasada kolaylıkla bulunmayan materyal ve zanaatkarlıkla İstanbul’da üretiliyor olması. Bu yaklaşım, sürdürülebilirliği ön planda tutarken aynı zamanda ürünlerin dayanıklılığını ve kalitesini artırıyor. Between Sides, tüketicilere ödedikleri fiyatın karşılığını ürün kalitesi olarak geri alabilmelerini sağlayarak, uzun yıllar kullanılabilecek ürünler sunmayı amaçlıyor.

Between Sides’ın ürünleri, betweensides.com üzerinden satın alınabilirken, aynı zamanda Wunder ve seçili Sneaks Up mağazalarında  (İstanbul: Zorlu Center, Galataport, Mall of Istanbul, Aqua Florya, Akasya. İzmir: İstinye Park ) da bulunabilir. Koleksiyonlarını keşfetmek ve markanın ruhunu yakalamak için görsellere göz atabilirsiniz.