ADIDAS VE WALES BONNER’DAN YENİ KOLEKSİYON

Wales Bonner ve Adidas, son dönemde çevrimiçi platformlarda büyük bir heyecan yaratan iş birlikleriyle adından sıkça söz ettiriyor. Sonbahar/Yaz 2024 koleksiyonu yaratıcı bir yaklaşım sunuyor.

Koleksiyonun merkezinde ayakkabılar yer alıyor. İş birliklerinin popüler ayakkabı modelleri olan Samba, Millenium ve SL72’nin yeniden yorumlanmış versiyonları, geniş bir yelpazede sunuluyor. Millenium modeli, alçak kesimli ve sportif bir görünüme sahip olmasına rağmen futbol teması yerine bowling temasıyla dikkat çekiyor. Kahverengi deri ve mavi ponyhair gibi dikkat çekici malzemeler kullanılarak, retro ve çağdaş tasarım unsurları bir araya getiriliyor. Samba ve SL72 modelleri ise canlı renklerle ve cesur renk kombinasyonlarıyla öne çıkıyor, koleksiyona dinamizm ve enerji katıyor.

Kıyafetlerde de benzer bir çeşitlilik ve yenilikçilik var. Koleksiyon, Jamaica, Fransa ve Hollanda gibi ülkelerin milli renklerine gönderme yapan parçalarla zenginleşiyor. Tank üstleri, şort takımları, tişörtler ve fermuarlı üstler, yaz Olimpiyatları’na selam gönderirken, plaid ve köpek dişi desenleriyle klasik desenlerin modern yorumlarına yer veriliyor. Bazı parçalarda ise daha soluk ve resmi renkler tercih edilirken, diğerlerinde ise koleksiyona dinamizm katan volt yeşili kullanılıyor.

Wales Bonner x adidas SS24 koleksiyonu, 20 Mayıs’ta Adidas online mağazasında hayranların beğenisine sunulacak. Bu koleksiyon, spor giyim ve modanın sınırlarını zorlayarak, zamansız ve etkileyici bir tarz sunmayı amaçlıyor.