LES BENJAMINS SS21 CORE COLLECTION: BACK TO BASICS

Les Benjamins Core Collection için marka kurucu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın, gerçek insanlar için üretilen gerçek giysilere olan ilgisini ve yakınlığını yansıtmak adına, temellerini kentsel yansımalardan alan, sezonluk bir kadın ve erkek koleksiyonu hazırladı.

Les Benjmins SS21 Core Collection; t-shirtler, sweatshirtler, deri ve bomber ceketler, kotlar, şortlar ve eşofman altları gibi ikonik temel parçalardan ve modern bir yapıya sahip dış giyim parçalarından oluşuyor. Koleksiyonda, kentsel tonların bir karışımı niteliğinde kirli beyaz, bakır, gri ve siyah gibi renklerin kullanıldığı yün, pamuk ve kot kumaşlar gibi komforlu dokular ön plana çıkartılıyor. Ayrıca canlı renklerin de kullanıldığı koleksiyonda; lapis lazuli mavisi, turkuazın canlı tonlarını ve ateşli portakal renklerine de dikkat çekiyor.

Kentsel temellere dayanan koleksiyonun parçaları üzerinde yer alan LES BENJAMINS’in klasik marka logosunun yanı sıra rangefinder logosu, Bünyamin Aydın’ın fotoğrafçılığa olan tutkusunu yansıtıyor. Aydın, “Koleksiyon, LES BENJAMINS’teki yaratıcı yönümüzün köklerinin kamera merceğine yansıyan kültür, seyahat ve dış mekan fotoğrafçılığından elde ettiğimiz karelerden ilham alınarak tasarlandı.”


CAMPAIGN IMAGES CREDITS:

Models : @fayezzat & @zeidjaouni 

Photographer: @augustineparedes

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir