BASKETBOL HEYECANI İSTANBUL’UN GÖKLERİNDE YENİDEN DOĞDU!

İstanbul’un En Yüksek Basketbol Sahasının Açılışı Fairmont Quasar İstanbul’da Gerçekleşti. Farklı Etkinlik ve Müzik Performansları Eşliğinde Yapılan Lansman ile Basketbol Ruhu İstanbul’un Göklerinde Yeniden Hayat Buldu.

İstanbul’un kalbinde yer alan Fairmont Quasar İstanbul’un 26.katındaki Room 1765’te gerçekleşen lansmanda, sporun birleştirici gücüyle Influencerlar, rapçiler ve basketbolcular basketbol ruhunu doyasıya kutladıkları keyifli bir deneyim yaşadı.  14 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşen etkinlikte, PlayStation oyun alanları, DJ performansı ve çeşitli workshoplarla deneyime çok yönlü bir değer kattı.

Boğazın büyüleyici manzarasına karşı kurulan İstanbul’un en yüksek basketbol sahasında katılımcılardan profesyonel basketbol oyuncusu Caner Erdeniz ve Karya Çandar kurdukları takımlar ile kıyasıya bir basketbol maçı gerçekleştirip izleyicilerine heyecanlı dakikalar yaşattı. Egehan Arna, Kenan Sipahi, Berk Demir ve Roham Kabir gibi isimler de turnuvanın bir parçası oldu. House Of Superstep etkinliğe PlayStation, kişiselleştirme ve dövme alanlarıyla renk katarken, dj kabininde Samih, Mert Ninat ve Sezlovic etkinliğin nabzını tuttu.

Heyecanın ve eğlencenin hiç bitmediği etkinlikte basketbol tutkunları, tüm sezonun “en”leri olan play-off maçlarından kesitleri izleyebilme şansına sahip oldu.

Spor ve eğlencenin yanı sıra davetlilere, Fairmont Quasar İstanbul’un Executive Chef’i Ercan Yamantürk tarafından hazırlanan menü ile gastronomik bir şölen yaşatıldı. Fairmont Quasar Istanbul’un tarzı ve ayrıcalıklarıyla, sporun ve sanatın gücünü basketbolun DNA’sıyla harmanlayan etkinlikte davetliler basketbol ruhunu iliklerine kadar hissetti.

Room 1765,  Mayıs – Haziran ayları boyunca içerisindeki oyun alanları ve basketbol sahası ile kiralanabilecek. Tüm play-off maçlarını bu atmosferde izlemek için Fairmont Quasar İstanbul ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir